Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Лагера
500 €
977.92 лв.

(6.41 €, 12.54 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 22:26 на 14 април, 2026 год.
Обявата е посетена 986 пъти.
Площ:
78 m2
Етаж:
3-ти от 12
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Прекрасен, светъл, слънчев двустаен апартамент - 78 кв.м.. Състоящ се от антре, просторен хол с излаз на балкон, голяма кухня-трапезария с бяла техника,излаз на балкон, спалня с нови матраци. Обзаведен с всичко необходимо. Баня и тоалетна заедно. Дограма - PVC. Отопление - ТЕЦ. СОТ, Окабелен, асансьор, осветен паркинг към блока. Отлична локация. За повече информация: 0887 74 60 50
Особености
Обзаведен
С паркомясто
Асансьор
СОТ
Контрол на достъпа
За контакт:
0887 74 60 50

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
КЪЩУРКА ИМОТИ
0887746050; 0878724717
КЪЩУРКА ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2005 г.
kashturka.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. Македония 40, партер ; тел.: 0887746050; 0878724717
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Лагера
Обява: 2c143828628831974

500 €
977.92 лв.
История на цената
(6.41 €, 12.54 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Лагера

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност